• התקשר עכשיו : Default Value

תשובות לשאלות שתמיד רצית לשאול על שיווק דיגיטלי

pattern
details
22, דצמבר

תשובות לשאלות שתמיד רצית לשאול על שיווק דיגיטלי

ככל שאתה נכנס עמוק יותר לעולם של שיווק דיגיטלי וקידום אתרים אורגני, אתה מגלה שיש לך עוד הרבה דברים ללמוד.  יש לך הרבה שאלות שמציקות לך, אבל אתה מתבייש לשאול אותן.

בדיוק בשבילך הכנו את המדריך הבא שעונה על השאלות הנפוצות שקשורות לשיווק דיגיטלי.

  1. מהו קידום אתרים אורגני ?

קידום אתרים אורגני או שיווק דיגיטלי אורגני הוא שיטת שיווק שמאפשרת לאתר שלך להופיע יותר פעמים בתוצאות חיפוש של גולשים שמחפשים את סוג המוצר, המותג או השירות שאתה מציע. החיפוש מתבצע באמצעות מנועי חיפוש כמו גוגל, בינג או יאהו.

  1. מה ההבדל בין שיווק דיגיטלי אורגני לממומן ?

בקידום אורגני, התוצאות שמופיעות במנועי החיפוש הן חינמיות ומיקום הקישור מתבסס על אלגוריתם החיפוש של מנוע החיפוש.

בשיווק ממומן, שבו המפרסמים משלמים כדי להופיע במנועי החיפוש, המודעות תמיד יופיעו בתחילת הדף הראשון של תוצאות החיפוש או בצדו.

  1. האם תיאור האתר חשוב?

כן, הוא חשוב. הטקסט הזה נועד כדי למשוך את קהל היעד שלך להיכנס לקישור ולאתר שלך ולהיות לקוחות שלך, כך שתוכל לשפר את מיקום האתר שלך בתוצאות החיפוש.

  1. האם כדאי לי לקנות דומיין עם מילות מפתח בתוכו?

אם שם החברה שלך מכיל מילת חיפוש רלוונטית, זה מצוין, אבל לא מומלץ להשקיע בשם דומיין שמכיל מילות מפתח. זה אפילו עלול לפגוע בקידום האורגני שלך.

  1. מה ההבדל בין קישור פנימי לקישור חיצוני?

קישור פנימי הוא קישור בתוך באתר שלך שמפנה לדף אחר באתר שלך ואילו קישור חיצוני הוא קישור שמפנה לאתרים אחרים שקשורים לתוכן או למוצר שלך. שני סוגי הקישורים משמשים לצורך שיווק דיגיטלי אורגני.

  1. כמה קישורים פנימיים כדאי שיהיו בדף?

כמו שלא כדאי להעמיס מילות מפתח בתוך התוכן שלך, כך גם לא כדאי להעמיס קישורים בתוך התוכן.  מומלץ לכלול אותם כאשר הם משפרים את חוויית הגולש

  1. תוך כמה זמן רואים תוצאות משיווק אורגני?

ישנם מספר גורמים שיקבעו כמה מהר תראה תוצאות מהשיווק, כמו  כמות התוכן שאתה מייצר והאיכות שלו, עד כמה התוכן שלך מעניין את קהל היעד שלך והאם האתר שלך נתפס כסמכות בכל מה שקשור למוצר שאתה מפרסם.

מומלץ לנתח תוצאות של שבוע או אפילו חודש, לפני שמחליטים לשנות שיטת שיווק, במיוחד אם אתה חדש בתחום השיווק האורגני.